MaPS Suite (7.x-2.22) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Replace
my: အစားထိုးရန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
