MaPS Suite (7.x-2.23) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Publication
ga: Foilseachán
