MaPS Suite (7.x-2.23) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Version
jv: Versi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Options
jv: Opsi

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Profile
jv: Profil

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Revert
jv: Baléknā

en: profile
jv: profil

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Profiles
jv: Profil

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Configuration file
jv: Berkas konfigurasi

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Text format
jv: Format tèks
