MaPS Suite (7.x-2.23) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Files
ka: ფაილები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Default language
ka: საწყისი ენა

en: Condition
ka: პირობა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: profile
ka: პროფილი

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: Translatable
ka: თარგმნადი

en: Global
ka: გლობალური

en: Configuration file
ka: კონფიგურაციის ფაილი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
