MaPS Suite (7.x-2.23) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: profile
ku: زانیاریی تایبەت

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Profiles
ku: زانیاریی تایبەتی

en: Configuration file
ku: پەڕگەی شێوەپێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
