MaPS Suite (7.x-2.23) - en to ne translation catalogue (37 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Private
ne: निजि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Normal
ne: साधारण

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Condition
ne: अवस्था

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
