MaPS Suite (7.x-2.23) - en to os translation catalogue (28 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Version
os: Верси

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
