MaPS Suite (7.x-2.24) - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Private
pl: Prywatne

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Version
pl: Wersja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: Options
pl: Opcje

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Profile
pl: Profil

en: filters
pl: filtry

en: Property
pl: Właściwość

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Condition
pl: Warunek

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Replace
pl: Zamień

en: Revert
pl: Przywróć

en: Negate
pl: Negacja

en: Email Subject
pl: Temat emaila

en: profile
pl: profil

en: Criteria
pl: Kryteria

en: Link type
pl: Typ odnośnika

en: options
pl: opcje

en: File management
pl: Zarządzanie plikiem

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Storage
pl: Magazyn

en: Translatable
pl: Przetłumaczalne

en: Variables
pl: Zmienne

en: Condition type
pl: Typ warunkowy

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Global
pl: Globalne

en: Profiles
pl: Profile

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Empty cache
pl: Opróżnij pamięć podręczną

en: Local
pl: Lokalnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Update mode
pl: Tryb aktualizacji

en: Configuration file
pl: Plik konfiguracyjny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Parent id
pl: ID rodzica

en: Publication
pl: Publikacja

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Media settings
pl: Ustawienia mediów

en: Text format
pl: Format tekstu

en: profiles
pl: profile

en: The profile has been deleted.
pl: Profil został usunięty.

en: Source id
pl: Id źródła

en: mapping
pl: mapowanie

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Media types
pl: Typy mediów
