MaPS Suite (7.x-2.24) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Options
sl: Možnosti

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Profile
sl: Profil

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Revert
sl: Povrni

en: profile
sl: profil

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Unpublish
sl: Umakni objavo

en: Profiles
sl: profili

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Configuration file
sl: Nastavitvena datoteka
