MaPS Suite (7.x-2.25) - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Format
bg: Формат

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Параметри

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Id
bg: Номер

en: Profile
bg: Профил

en: Property
bg: Свойство

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Revert
bg: Връщане

en: profile
bg: профил

en: options
bg: опции

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Profiles
bg: Профили

en: Configuration file
bg: Конфигурационен файл

en: Text format
bg: Текстов формат
