MaPS Suite (7.x-2.26) - en to et translation catalogue (84 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Attribute
et: Omadus

en: Private
et: Privaatne

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Public
et: Avalik

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Version
et: Versioon

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Links
et: Lingid

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Continue
et: Jätka

en: Files
et: Failid

en: Options
et: Valikud

en: Ignored
et: Eiratud

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Id
et: ID

en: Attributes
et: Omadused

en: Profile
et: Profiil

en: filters
et: filtrid

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Condition
et: Tingimus

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Replace
et: Asenda

en: Revert
et: Lähtesta

en: Negate
et: Eita

en: profile
et: profiil

en: options
et: omadused

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Storage
et: Ladu

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: Variables
et: Muutujad

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Global
et: Globaalne

en: Profiles
et: Profiilid

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Empty cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Local
et: Kohalik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Update mode
et: Uuendusrežiim

en: Configuration file
et: Konfiguratsioonifail

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: Bundle
et: kogum

en: Media settings
et: Meedia seaded

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: edit the map
et: muuda kaarti

en: delete the map
et: kustuta kaart

en: create a new map
et: lisd uus kaart

en: Media types
et: Meedia tüübid

en: Object class
et: Objekti klass

en: Linked object
et: Viidatud objekt

en: Object attributes
et: Objekti parameetrid
