MaPS Suite (7.x-2.26) - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Attribute
lt: Požymis

en: Private
lt: Privatus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Files
lt: Failai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Profile
lt: Profilis

en: filters
lt: filtrai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Condition
lt: Sąlyga

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Negate
lt: Paneigti

en: profile
lt: profilis

en: options
lt: pasirinkimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Storage
lt: Saugykla

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Global
lt: Globalus

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Preset
lt: Numatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Bundle
lt: Paketas

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Media types
lt: Medijos tipai
