MaPS Suite (7.x-2.27) - en to ug translation catalogue (35 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Private
ug: شەخسىي

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: filters
ug: سۈزگۈچلەر

en: Default language
ug: سۈكۈت تىل

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: profile
ug: ئارخىپ

en: options
ug: تاللاش
