MaPS Suite (7.x-2.29) - en to eo translation catalogue (53 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Files
eo: Dosieroj

en: Url
eo: URL

en: Published
eo: Publikigita

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Profile
eo: Profilo

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Revert
eo: Malfari

en: Negate
eo: Negaciu

en: profile
eo: profilo

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Translatable
eo: Tradukebla

en: Variables
eo: Variabloj

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Profiles
eo: Profiloj

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Update mode
eo: Ĝisdatiga modo

en: Configuration file
eo: Agorda dosiero

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: Inserted
eo: Enmetita

en: Text format
eo: Tekstformato
