MaPS Suite (7.x-2.29) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Default language
de: Standardsprach

en: !name field is required.
de: Ds Fäld !name mues usgfüllt wärde.
