MaPS Suite (7.x-2.29) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Filename
ht: Non fichye

en: Updated
ht: A jou

en: Files
ht: Fichye

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Unpublish
ht: Depibliye
