MaPS Suite (7.x-2.29) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Actions
mk: Акции

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај

en: Global settings
mk: Глобални поставувања
