MaPS Suite (7.x-2.29) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Public
ps: ټوليز

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Format
ps: بڼه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Continue
ps: دوام

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Variables
ps: بدلیدنې

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: Text format
ps: متن بڼه
