MaPS Suite (7.x-2.29) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Version
sq: Versioni

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Multiple
sq: Shumëfishe

en: Required
sq: Kërkohet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Url
sq: Adresa Url

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Profile
sq: Profili

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Revert
sq: Rikthe

en: profile
sq: profili

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Profiles
sq: Profilet

en: Configuration file
sq: File i konfigurimit

en: Inserted
sq: Shtuar

en: profiles
sq: profilet
