MaPS Suite (7.x-2.30) - en to af translation catalogue (47 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Attribute
af: Attribuut

en: Private
af: Privaat

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: Continue
af: Gaan voort

en: Options
af: Opsies

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Profile
af: Profiel

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Revert
af: Rol terug

en: profile
af: profiel

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Profiles
af: Profiele

en: Configuration file
af: Konfigurasie lêer

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: Text format
af: Teksformaat
