MaPS Suite (7.x-2.30) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
