MaPS Suite (7.x-2.30) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Files
sr: Фајлови

en: Field name
sr: Назив поља

en: Condition
sr: Услов

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Negate
sr: Негација

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Translatable
sr: Преводљив

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Sequence
sr: Секвенца

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Text format
sr: Формат текста
