MaPS Suite (7.x-2.31) - en to bs translation catalogue (45 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Continue
bs: Nastavi

en: Options
bs: Opcije

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field name
bs: Ime polja

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Profile
bs: Profil

en: filters
bs: filteri

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Revert
bs: Vratiti

en: profile
bs: profil

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Storage
bs: Pohrana

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Global
bs: Globalni

en: Profiles
bs: Profili
