MaPS Suite (7.x-2.32) - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ
