MaPS Suite (7.x-2.33) - en to eu translation catalogue (77 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Attribute
eu: Atributua

en: Private
eu: Pribatua

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Public
eu: Publikoa

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Options
eu: Aukerak

en: Url
eu: URLa

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Profile
eu: Profila

en: filters
eu: iragazkiak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Condition
eu: Baldintza

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Replace
eu: Ordeztu

en: profile
eu: profila

en: Link type
eu: Esteka mota

en: options
eu: aukerak

en: File management
eu: Fitxategi kudeaketa

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Translatable
eu: Itzulgarria

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Global
eu: Globala

en: Profiles
eu: Profilak

en: Extension
eu: Luzapena

en: Empty cache
eu: Hutsik katxea

en: Local
eu: Lokala

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Update mode
eu: Eguneraketen modua

en: Configuration file
eu: Konfigurazio fitxategia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Parent id
eu: Gurasoak id

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Inserted
eu: Txertatuta

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: profiles
eu: profilak
