MaPS Suite (7.x-2.34) - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Attribute
gl: Atributo

en: Private
gl: Privado

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Updated
gl: Actualizado

en: Continue
gl: Continuar

en: Files
gl: Ficheiros

en: Options
gl: Opcións

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Attributes
gl: Atributos

en: Profile
gl: Perfil

en: filters
gl: filtros

en: Property
gl: Propiedade

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Condition
gl: Condición

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Revert
gl: Volver

en: profile
gl: perfil

en: options
gl: opcións

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Translatable
gl: Traducible

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Profiles
gl: Perfiles

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Extension
gl: Extensión

en: Empty cache
gl: Baleirar a caché

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Update mode
gl: Método de actualización

en: Configuration file
gl: Ficheiro de configuración

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Directory path
gl: Ruta do directorio

en: Bundle
gl: Paquete

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Config
gl: Configuración

en: Media settings
gl: Configuración de medios

en: Inserted
gl: Inserido

en: Text format
gl: Formato do texto

en: profiles
gl: perfiles

en: The profile has been deleted.
gl: O perfil foi eliminado.
