MaPS Suite (7.x-2.34) - en to he translation catalogue (81 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Attribute
he: מאפיין

en: Private
he: פרטי

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Public
he: ציבורי

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Filename
he: שם קובץ

en: Updated
he: עודכן

en: Continue
he: להמשיך

en: Files
he: קבצים

en: Options
he: אפשרויות

en: Url
he: כתובת url

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Field name
he: שם שדה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: filters
he: מסננים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Condition
he: מצב

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Replace
he: החלפה

en: Revert
he: שחזור

en: Negate
he: שלילי

en: Object
he: אובייקט

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Storage
he: אחסון

en: Translatable
he: ניתן לתרגום

en: Variables
he: משתנים

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Global
he: כללי

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Mapping
he: מיפוי

en: Extension
he: הרחבה

en: Empty cache
he: מטמון ריק

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Update mode
he: תצורת העדכון

en: Configuration file
he: קובץ הגדרות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Sequence
he: רצף

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Delete relation
he: מחיקת יחס

en: Bundle
he: חבילה

en: Collapse all
he: כיווץ הכל

en: Config
he: קונפיג

en: Inserted
he: הוכנס

en: Text format
he: מבנה טקסט
