MaPS Suite (7.x-2.25) - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Private
be: Прыватны

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Format
be: Фармат

en: Continue
be: Працягнуць

en: Files
be: Файлы

en: Options
be: Налады

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Field name
be: Назва поля

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Profile
be: Профіль

en: Default language
be: Прадвызначаная мова

en: Condition
be: Умова

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Negate
be: Звярнуць

en: profile
be: профіль

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Translatable
be: з магчымасцю пераклада

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Profiles
be: Профілі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Configuration file
be: Файл канфігурацыі

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: profiles
be: профілі

en: Source id
be: Крыніца id
