Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: none
bn: একটিও নয়

en: read more
bn: আরও পড়ুন

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: You are here
bn: আপনি এখানে

en: Search form
bn: অনুসন্ধান ফরম
