Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: unpublished
ca: sense publicar

en: all
ca: tot

en: default
ca: predeterminat

en: none
ca: cap

en: read more
ca: llegeix més

en: Upload image
ca: Carrega imatge

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: hide
ca: amaga

en: Search form
ca: Formulari de cerca
