Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: unpublished
cs: nezveřejněno

en: all
cs: vše

en: default
cs: výchozí

en: none
cs: žádné

en: read more
cs: číst dál

en: Upload image
cs: Nahrát obrázek

en: Footer
cs: Patička

en: By
cs: Od

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: You are here
cs: Jste zde

en: Search form
cs: Vyhledávání
