Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: unpublished
da: afpubliceret

en: all
da: alle

en: default
da: standard

en: none
da: ingen

en: read more
da: læs mere

en: Upload image
da: Upload billede

en: Url
da: URL

en: Footer
da: Sidefod

en: By
da: Af

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: NO
da: NEJ

en: YES
da: JA

en: on
da: til

en: You are here
da: Du er her

en: Search form
da: Søgefelt

en: Highlight
da: Fremhæv
