Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: On
el: Στις

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: all
el: όλα

en: default
el: προεπιλογή

en: none
el: κανένα

en: read more
el: διαβάστε περισσότερα

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: By
el: Από

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: on
el: ανοικτό

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης
