Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Description
hi: वर्णन

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: all
hi: सभी

en: default
hi: तयशुदा

en: none
hi: कोई नहीं

en: read more
hi: और अधिक पढें।

en: Add new comment
hi: नया कमेन्ट जोड़ें

en: You are here
hi: आप यहाँ हैं

en: Search form
hi: खोज फार्म
