Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: all
lt: visi

en: default
lt: įprasta

en: none
lt: joks

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Search form
lt: Paieškos forma
