Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Home
pt: Início

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdos

en: Description
pt: Descrição

en: Comments
pt: Comentários

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: unpublished
pt: não publicado

en: all
pt: todos

en: default
pt: predefinido

en: none
pt: nenhum

en: read more
pt: ler mais

en: Upload image
pt: Carregar imagem

en: Url
pt: URL

en: Footer
pt: Rodapé

en: By
pt: Por

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Published?
pt: Publicado ?

en: You are here
pt: Está aqui

en: Search form
pt: Formulário de procura
