Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Nadpis

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: all
sk: všetko

en: default
sk: štandardné

en: none
sk: žiadne

en: read more
sk: čítať ďalej

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: hide
sk: skryť

en: Search form
sk: Vyhľadávanie
