Marinelli (7.x-3.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: all
sv: alla

en: default
sv: förvald

en: none
sv: ingen

en: read more
sv: läs mer

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Url
sv: URL

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: on
sv: på

en: You are here
sv: Du är här

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Previous Ad
sv: Föregående annons

en: Next Ad
sv: Nästa annons

en: Jump to Content
sv: Hoppa till innehåll
