Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: read more
af: lees meer

en: Footer
af: Onderskrif

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Search form
af: Soekvorm
