Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Weight
fi: Paino

en: none
fi: ei yhtään

en: read more
fi: lue lisää

en: Url
fi: Osoite

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Search form
fi: Hakulomake

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: String settings
fi: Merkkijonon asetukset

en: Image !number: !title
fi: Kuva !number: !title
