Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Url
ka: ბმული

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
