Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: read more
mg: tohiny

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana
