Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
