Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: read more
pl: czytaj więcej

en: Url
pl: URL

en: Footer
pl: Stopka

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Published
pl: Opublikowane

en: By
pl: Przez

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: NO
pl: NIE

en: YES
pl: TAK

en: on
pl: na

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Back to homepage
pl: Powrót do strony domowej

en: Previous Ad
pl: Poprzednie ogłoszenie

en: Next Ad
pl: Następne ogłoszenie

en: String settings
pl: Ustawienia łańcucha znaków

en: css3 settings
pl: ustawienia css3

en: Title length
pl: Długość tytułu

en: Choose a layout type
pl: Wybierz typ szablonu

en: Content on the left
pl: Zawartość po lewej

en: Content in the middle
pl: Zawartość na środku

en: Content on the right
pl: Zawartość po prawej

en: only <li>
pl: tylko <li>

en: Delete image.
pl: Usuń obraz.

en: See this content
pl: Zobacz tą treść
