Marinelli (7.x-3.0-beta10) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: read more
ur: مزید پڑھیں

en: String settings
ur: سٹرنگ کی ترتیبات
