Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: read more
be: чытаць далей

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Published
be: Апублікавана

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: You are here
be: Вы тут

en: Search form
be: Форма пошуку

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.

en: String settings
be: Налады радка
