Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: read more
bg: чети по-нататък

en: Url
bg: URL

en: Footer
bg: Под черта

en: Visibility
bg: Видимост

en: Published
bg: Публикувано

en: Add new comment
bg: Коментар

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Search form
bg: Форма за търсене
