Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: read more
gu: વધુ વાંચો

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: String settings
gu: શબ્દ નું  સમાયોજન
