Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Comments
hr: Komentari

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: read more
hr: iscrpnije

en: Footer
hr: Podnožje

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Published
hr: Objavljeno

en: By
hr: Od

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
