Marinelli (7.x-3.0-beta11) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն
